HAKKIMIZDA

1990 yılında başladığımız bu serüvende,temel ilkemiz;hiç yılmadan,yorulmadan peşinden koştuğumuz müşteriye odaklı işletmeciliktir. Büyük,küçük,az miktarda,çok miktarda demeden her bir ticari operasyonda hep koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edindik...Ve geçmişle aramızda bir 18 yıllık güven köprüsünü inşaa etmeyi başardık.

1990 yılında tekstil makinaları ve yedek parçaları alanında ithalatçı olarak başladığımız faaliyetlerimiz halen sürmektedir.Güney Kore,Çin gibi Uzakdoğu ülkelerinin kaliteli makina ve yedek parça üreticileri ile kuruluşumuzdan bu yana güçlü ilişkilerimiz artarak devam etmektedir.Firmamızın uzakdoğu ile 18 yıldan beri süren güçlü sağlam ilişkileri doğrultusunda faaliyetlerini başka alanlara da kaydırmıştır.


MERKEZİ SİSTEM ELEKTRİK SÜPÜRGE SİSTEMLERİ


Firmamız başta konutlar olmak üzere villa ve apartman daireleri için geliştirilmiş,Avrupa,Amerika,Asya ve Avusturalya ülkelerine yaygın,Türkiye'de de uygulamaları başlayan bu sistemin tanıtım,pazarlama ve satış faaliyetlerine başlamıştır.

YAKINDA;CEP TELEFONU...

Firmamız pek yakında kaliteli ve ekonomik bir cep telefonu ürün gamının da Türkiye çapında tanıtım,pazarlama,satış faaliyetine başlayacaktır.